نخستین کنفرانس ملی دوام بتن به کار خود پایان داد

نخستین کنفرانس ملی دوام بتن به کار خود پایان داد

1397/02/22

نخستین کنفرانس ملی دوام بتن به کار خود پایان داد


 


نخستین کنفرانس ملی دوام بتن صبح امروز با تقدیر از برگزارکنندگان به کار خود پایان داد.
آیین پایانی نخستین کنفرانس ملی دوام بتن امروز 19 اردیبهشت ماه، با حضور دکتر شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و رئیس کنفرانس و دست‌اندرکاران نخستین کنفرانس ملی دوام بتن برگزار شد.
در این مراسم دکتر شکرچی‌زاده گفت: امیدواریم مطالب ارائه شده در این و دیتاوردهای حاصله، در افزایش عمر مفید سازه‌ها به عنوان یکی از مهمترین اهداف و در حد اعلی‌تر در تحقق مسیر توسعه پایدار مفید واقع شود.  
وی ادامه داد: با توجه به اینکه با گذر زمان، عمر سازه‌ها بیشتر می‌شود بنابراین راهکارهای مقابله و نگهداری آنها یا به عبارت دیگر مدیرت سرمایه و تمرکز به بحث دوام اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند.
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اضافه کرد: به دلیل اهمیت بسیار بحث دوام، مرکز تحقیقات راه،‌ مسکن و شهرسازی آمادگی خود را برگزاری هر دو سال یک بار این کنفرانس اعلام نموده است و با حمایت‌های همیشگی سازمان برنامه و بودجه تلاش داریم تا با برگزاری کنفرانس‌های آتی، وضعیت مطلوب‌تری را در حوزه دوام بتن ایجاد نماییم.
خاطرنشان می‌شود در مراسم پایانی نخستین کنفرانس ملی دوام بتن و در بخش تقدیر از برگزارکنندگان، مهندس آرش اویسی مدیرعامل شرکت البرز شیمی آسیا، مهندس حسین فروتن مهر مدیرعامل شرکت فهاب بتن، مهندس مسعود هنرمند مدیرعامل شرکت شیمی ساختمان و مهندس افتخار از انستیتو مصالح ساختمانی مورد تقدیر قرار گرفتند. در بخش برگزارکنندگان کارگاه‌های آموزشی نیز از دکتر بابک شایسته برای برگزاری کارگاه نانو و گرانول سیرجان و مهندس یوسفیان برای برگزاری کارگاه نوین زرین آباد تقدیر به عمل آمد. همچنین از دکتر شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و رئیس کنفرانس، دکتر چینی دبیر علمی کنفرانس و دکتر تدین عضو هیات رئیسه این کنفرانس نیز با اهدای لوح تقدیر شد.